UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Märtsist rohkem sõudespinningu treeninguid!

/ / Uudised
Märtsist toimuvad sõudespinningu treeningud Harku Sõudebaasis ka neljapäeviti. Treeningud on suunatud algajatele kus treener Sirli Kruusmaa jagab osalejatele kasulikke nõuandeid sõudetehnika kohta. Treeningud toimuvad algusega kell 19.00 ja treeningutele on vajalik eelregistreerimine. 

Kõik neljapäevased sõudespinningu treeningud on aeroobse suunitlusega mis tähendab seda, et koormus on jõukohane igaühele. Kui siiani olid sportlikult väheaktiivne, siis nüüd sa saad seda parandada osaledes meie treeningutel.

Aeroobsed treeningud arendavad väga hästi organismi vastupidavust ja parandavad sündametegevust. Sisesõudmine kui spordiala, sobib inimestele kellele näiteks jooksmine on vastunäidistatud, sest sõudmise ajal ei teki negatiivset mõju liigestele. Üks sõudetõmme paneb tööle rohkem kui 80% kõikidest lihastest inimese kehas. Dünaamilised liigutused tõstavad kiiresti ja hästi lihaste toonust ja painduvust.

Kuna sõudmise liigutused toimuvad suure amplituudiga, siis just sõudmine põletab ühe treeningu jooksul väga palju kaloreid. Ühe tunniajalise treeningu jooksul põletatakse 600 kuni 1 000 kilokalorit.

Sõudespinningu suur efektiivsus tõstab kiiresti tulemusi ja selle kaudu motiveerib saavutama veel paremaid resultaate. Treeningutel kasutatav muusika teeb treeninguid nauditavamaks ja tõstab iga treenija tuju. Lõpetades järjekordset treeningut lähete koju energiliselt, rõõmsalt ja hea enesetundega.

Treener Sirli Kruusmaa – “Ootan põnevusega neljapäevaseid treeninguid mida hakkan läbiviima. Ootan uusi inimesi treeningule ja olen valmis andma edasi seda mida olen ise saavutanud. Võib öelda et ma olen ise see käega katsutav näide sellest kuidas sisesõudmisega saavutasin palju. Sain oma treenerit kuulates kehakaalu langetada 23 kg võrra ja olen nüüd tugevam kui kunagi varem, naudin igat treeningut mida teen. Soovin seda kõike mida ise olen kogenud aastatega anda ka teistele”.

Märtsikuu jooksul kehtib neljapäevastele sõudespinningu treeningutele kampaani “Sõber kaasa”. Tulles treeningule koos sõbraga, kes ei ole veel meie treeningutes osalenud, saate mõlemad teha trenni ühe hinnaga. Harku Sõudebaasi sõudespinningu ühe treeningu hinnaks on 6€.

Rohkem treeninguid ka Türi Sõudespinningus. Teisipäeviti saavad Türi elanikud osaleda ringtreeningutel mida viiakse läbi jõusaalis, kus erinevate jõuharjutustega arendatakse osaleja jõunäitajad. Printsiibil 1 minut tööd ja 1 minut puhkust läbiviidavad treeningud on populaarsust saanud kõikide sõudespinningu harrastajate seas. Türi Sõudespinningu ühe treeningu hinnaks on 5€.

Registreeru treeningule
ÜLES