UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

Kuidas möödus tuuri esimene puhkepäev?

/ / Uudised
2017. aasta Tour d´Estonie virtuaalse sisesõudmise tuuri esimene nädal sai läbi. Põnevust jagub igal etapil, esimese nädala kõik 9 etappi lõpetas 12 inimest ja jätkavad võitlust peale puhkepäeva. Tänase päeva seisuga on tuuril osalenud 28 inimest. 

Uurisime osalejatelt, kuidas nende puhkepäev möödus. Millega nad olid enda päeva sisustanud ja kas tegevuste juurde oli planeeritud ka kerge treening sõudeergomeetril?

Malwina Tritt (tuuri liider naiste arvestuses, kokkuvõttes 11. koht)

Malwina väitel ei tegelnud ta puhkepäeval millegi huvitavaga. Eelkõige keskendus naine taastumisele ja ettevalmistustele järgnevaks seitsmeks päevaks. Hommikul, enne tööd, jalutas ta viis kilomeetrit. Ühtlasi valmistas ta ette söögi ja otsis välja põneva filmi, mida 22,5 kilomeetrisel etapil vaadata. Malwina tegeles ka enda rullimise ja venitamisega, kuna tema parem puus tekitab pisut valu.

Jüri Ellen (kokkuvõttes 4. koht)

Ka Jüri väitis, et ei võtnud midagi põnevat sel päeval ette. Ta pidi kontoris istuma ja käis oma koeraga jalutama. Oma päeva sisustas ta õllevaba puhkamisega.

Ralf Achenbach (kokkuvõttes 3. koht)

Ralf veedab aeg-ajalt vanade sõpradega aega koos mängides. Puhkepäev andis selleks ideaalse võimaluse. Ta oli sellega väga rahul, et sai vahelduseks sõpradega aega veeta.

Merike Ellen (naiste arvestuses 2 koht, kokkuvõttes 12. koht)

Merike ütles, et tema kehas oli väga hästi tunda üheksat päeva pingutamist. Seega langetas ta otsuse puhkepäeval päriselt puhata. Kuid kinnitas, et on kindlasti järgmisteks etappideks valmis.

Gaël Sagon (kokkuvõttes 5. koht)

Gael ei suutnud siiski sõudeergomeetrist puhkepäeval täiesti eemal olla. Ta tegi sõudeergomeetrilt kerge sõidu ja seejärel tegeles venitamisega.

David Liot (kokkuvõttes 2. koht)

Kuna hetkel on tal väga hea vorm, siis plaanis ta teha kerge treeningu ka puhkepäeval. Paraku tulid igapäeva toimetused vahele ja aega treeninguks puhkepäeval ei jagunud.

Tour d´ Estonie koduleht | Tour d´ Estonie leht Facebookis
ÜLES