UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sisesõudesari algab 24. novembril Viljandis

/ / Uudised
Sisesõudesari algab käesoleval aastal 24. novembril Viljandis Eesti Meistrivõistlustega pikamaa distantsil. Neljast etapist koosnev sisesõudmise sari pakub võimaluse võistlemiseks tippsõudjatele, harrastajatele, noorsõudjatele, veteranidele ja ka invasportlastele. Võistluste distantsid varieeruvad 500m kuni 6000m.

Sisesõudesarja II etapp toimub Pärnumaa lahtiste meistrivõistluste raames. Ühtlasi on tegu sarja ainsa etapiga, kus saavad osaleda ka kõige nooremad, D-klassi sportlased. Sel etapil on võimalus ennast proovile panna ka mitte sõudesportlastel, kes saavad osaleda vabaklassis. Võistlus leiab aset 15. detsembril Pärnus.

Esimene Eestis toimunud võistlus sõudeergomeetritel Concept2 toimus 1993. aasta lõpus. Osalejaid oli 54. Aastatega on Alfa võistlusel osalejate arv kasvanud poole tuhandeni. Lisaks sõudjatele võtavad aktiivselt võistlustest osa ka harrastajad, teiste spordialade esindajad, poliitikategelased, firmad, kooliõpilased, kaitseväe ja päästeteenistuse esindajad. Alfa sisesõudmise võistlus on sisesõudesarja III etapiks, mis toimub Tallinnas.

I etapp: 24.11.2018 Viljandi (registreeru võistlusele)
II etapp: 15.12.2018 Pärnu (registreeru võistlusele)
III etapp: 26.01.2019 Tallinn (registreeru võistlusele)
IV etapp: 02.03.2019 Jüri (registreeru võistlusele)

Sisesõudesari lõppeb Eesti Meistrivõistlustega, kus selgitatakse välja sarja parimad. Viimase etapi toimumispaigaks on olnud erinevate aastate vältel mitmed Eesti linnad. Nii on toimunud võistlus Väike-Maarjas, Narvas, Tartus ja Viljandis. Käesoleval aastal toimub jõuproov esmakordselt Tallinna külje all Jüris.

Registreeru sisesõudesarja esimesele etapile | Sõudespinningu treeningud
ÜLES