UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Juba 12. korda võisteldi Järva-Jaanis

/ / Uudised
Järva-Jaanis toimusid 15. aprillil kaheteistkümnendat korda sisesõudmise lahtised meistrivõistlused. Osalesid nii kohalikud elanikud, huvilised naabervaldadest kui ka Harjumaa esindajad.

Võistluse peakorraldaja Arto Saare sõnul on Järva-Jaani võistlus traditsiooniline üritus, millega kindlasti kavatsetakse ka edaspidi jätkata. Üle pika aja olid kõik võistlusklassid esindatud ja kõik karikad jagati välja. Osalejaid oli võrreldes mullusega rohkem 31. Võistluse peakorraldaja suurimaks üllatuseks oli asjaolu, et seekordsel võistlusel ei osalenud Aivar Vaus, keda ta peab justkui ürituse maskotiks.

Päeva esimesed sõidu tegid kõige nooremad, kuni 10-aastased, tüdrukud. Tüdrukute vahel toimus väga tasavägine sõit. Kuid lõpuks võitis väga napilt Liselle Kellner, Anu-Liis Raudseppa ees. Kolmandana lõpetas 250m distantsi Marii Eleen Mõtsnik. Tüdrukute järel võtsid omavahel mõõtu noorimad poisid. Matis Rannaveer oli seekord ajaga 1.09,9 kõige kiirem.

Päeva parima aja sõitis 1000 m distantsil veteranide klassi kuuluv Aivar Lagenõmm (3.06,6). Koos Tiia Riis‘ga võidutses Aivar ka segapaarissõidus.

Järva-Jaani võistluse kõik tulemused | Järva-Jaani võistluse pildigalerii
ÜLES