UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Järva valla meistrivõistlused taas toimumas

/ / Uudised
Kunagi toimusid Järva vallas igaaastased sisesõudmise võistlused, millest võtsid osa kohalikud ja lähiümbruse sisesõudmise huvilised ning ka külalised kaugemalt. Stardis oli näha nii 10-aastaseid poisse ja tüdrukuid kui ka veteranide klassides võistlevaid spordihuvilisi. Sportlik päev oli väga populaarne, kuid ühel hetkel kadus traditsioon ära.

9. detsembril tahavad kohalikud spordiedendajad taaskäivitada traditsiooni ja kõik huvilised on jälle oodatud võistlema Järva Valla lahtistel meistrivõistlustel sisesõudmises.

Eelsõidud erinevates paikades juba käivad. Nii said inimesed läbida võistlusdistantsid Koeru, Ambla, Albu ja Järva-Jaani võimlates. 4.12 toimub eelsõitude voor Koigi võimlas, 5.12 Imavere võimlas, 6.12 Peetri ja 7.12 Aravete võimlates. Tulemused tuleb fikseerida pildistades sõudeergomeetri monitori enda tulemusega ja saata info@skkoeru.ee aadressile.

Võistlust peetakse 18 vanuseklassis ja distantsid varieeruvad 100m-st 1000m-ni. Finaalid toimuvad 9. detsembril Koeru võimlas (Paide tee 16) algusega kell 11:00. Lisainformatsiooni leiab võistluse lehelt, samal lehel saab registreeruda võistlusele.

ÜLES