UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Allar Raja – Telia Sisesõudesarja II etapi kindel võitja

/ / Uudised
17. detsembril kogunesid Eesti sõudjad Pärnus Telia sisesõudesarja teisel etapil, mis ühtlasi oli ka Pärnumaa ning Spordiselts Kalevi meistrivõistlusteks. Meeste ja naiste arvestuses võidutsesid kindlalt  2km distantsil Rio olümpiamängude pronks Allar Raja ja tugev pärnulanna Liisu Mitt. 

Nagu ka sarja I etapil, haaras Allar Raja liidripositsiooni kohe pärast starti. Vahe konkurentidega sõidu ajal aina kasvas ja nii lõpetas praegune sarja liider kindla edumaaga tulemusega 5.54,8. Teisena lõpetas võistluse taas head kiirust näidanud viljandlane Kaur Kuslap ja kolmandaks tuli Joosep Laos. Ajad vastavalt 6.01,6 ja 6.06,2.

Oma esimese stardi pärast Olümpiamängude finaali tegi ka pronksise neljapaadi eessõudja Kaspar Taimsoo, kes pidi seekord lepima 8. kohaga. Olümpial varumehena käinud Sten-Erik Anderson oli neljas, ajaga 6.11,7.

Sarja teise järjestikuse võidu saanud pärnulanna Liisu Mitt sõitis välja tulemuse 7.03,2. Talle järgnesid Erli Mat Viljandist (7.16,1) ja narvalanna Uljana Borodatšova (7.30,1).

Lisaks tippsõudjatele osalesid võistlusel erinevatel distantsidel nooremad ala harrastajad, veteranid, parasõudjad ning võistkonnad.

Kolmas Telia Sisesõudesari toimub 28. jaanuaril Tallinnas, kus kavas on 1000m distantsid. Individuaalne registreerimine Alfa nime kandvale võistlusele on juba avatud.

Telia Sisesõudesarja II etapi tulemused | PildigaleriiRegistreeru Alfa võistlusele
ÜLES