UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Homme algab Harku Poolmaraton

/ / Uudised
Homme algab neli päeva kestev Harku Poolmaraton. Rahvusvaheline virtuaalne sisesõudmise võistlus on mõeldud igaühele ja osa võib võtta ka spordihuviline, kes pole kunagi nii pikka distantsi sõudemasinal läbinud. Arvestust peetakse neljas vanusekategoorias mehed, naised ja mehed 40+ ning naised 40+.

Jõuproovil osalemiseks tuleb Teil iseseisvalt läbida sõudeergomeetril Concept2 poolmaratoni distants (21097m) ajavahemikul 06.-09.04.17 ja registreerida enda tulemus võistluse lehel. Alloleval videol on näidatud kuidas saab seda kiiresti teha. Palume teha tulemusest/monitorist pilt, kus on näha läbitud distants ja tulemus. Seda saab teha vaadates sõidu statistikat monitori mälust (memory). Võistluse korraldajal on õigus küsida tulemuse registreerijal tõendusmaterjali.

Eelmise aasta jõuproovil nii meeste kui naiste arvestuses võidutsesid prantlased Raphael Ruban ajaga 1.19.01,6 ja naistes oli kiirem Saunier Chloe tulemusega 1.35.35,2. Üle 40-aastaste osalejate seast suutsid eestlased võidud koju jätta ja meeste 40+ arvestuses võidutses Hasso Armin 1.16.53,9 ja naistes Tiina Kapten 1.25.42,5.

Sel aastal oma osalemisest teatanud Facebookis ürituse leheküljel eelmise aasta võitja Tiina Kapten, Tallinna Sõudespinningu harrastajad Janika Kabur, Triin Tammeleht, Tõnu Poogen, Katrin Kiisk. Telia sisesõudesarjas häid tulemusi näidanud Viljandi Sõudespinningu harrastaja Reti Joandi. Samuti Pärnu Sõudeklubi esindajad Birgit Näppi ja Anton Treskov.

Taas võistluskaruselli naasev alati stardis olnud Aivar Vaus ja ennast proovile panna soovinud Priit Luhakooder, Ergo Mets ja Priit Meier. Välismaalastest võtab osa Cedric Boquillon, kes osales Harku Poolmaratonil 2015 aastal läbides poolmaratoni ajaga 1.24.59,8.

Harku Poolmaratoni koduleht | Harku Poolmaratoni FB leht
ÜLES