UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Võta osa viiendast Maismaa Sõudemaratonist

/ / Uudised
22. oktoobril toimub juba viiendat korda Klubi Sõudespinningu poolt korraldatav võistlus maratonidistantsil, seekord kohtuvad maratonisõbrad CrossFit I&M saalis Tallinnas. Nagu ka varasemat aastatel, läbitakse 42 195 m pikkune distants individuaalselt või kuni 4-liikmeliste tiimidena.

Võistlus sai alguse 2012. aastal, kui esmakordselt kohtusid maratonisõbrad Arigato spordiklubis. Esimesel jõuproovil meeste individuaalses arvestuses võidutses Indrek Vait, kelle tulemust pole Eestis senini üle sõidetud. Millised on tulemused sel aastal, näeme õige pea.

Starti ootame kõiki, ka neid, kes pole maratoni kunagi sõudeergomeetril läbinud. Kui individuaalselt sellist väljakutset vastu võtta ei soovi, on võimalus osaleda ka võistkonnaga.

Viie aasta jooksul oleme saanud palju teadmisi, kuidas sõudemaratone sõita, kuidas selleks ettevalmistuda, mida ja millal süüa. Toitumisest saad lähemalt lugeda meie kodulehel avaldatud artiklitest Mida süüa? ja Millal süüa?

Võistlus toimub 22. oktoobril algusega kell 11.00 CrossFit I&M saalis, mis asub aadressil Värvi 5 / Laki 12, Tallinn  (B2 korpus, 2. korrus). Oma osalemissoovist tuleb teada anda hiljemalt 19. oktoobriks kella 24:00-ks.

Maismaa Sõudemaratoni leht | Võistluse FB-leht | Teised sisesõudmise võistlused
ÜLES