UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudespinning Estonia asub VTC-l 13. positsioonil

/ / Uudised
Virtual Team Challenge võistlusel on täna 14. päev – seis on väga põnev ja  mõnes mõttes ettearvamatu. Sõudespinning Estonia asub väga kõrgel positsioonil ja võitleb terve tiimiga iga meetri eest. Võistlus kestab 31. jaanuarini ja võistkondade positsioonid muutuvad iga tunniga.

Suurepäraselt võistleb meie Eesti tiim, kuhu tänase päeva seisuga kuulub 72 registreeritud liiget. Igaüks annab endast maksimumi. Mõned meeskonna liikmed pole veel võistlust alustanud ja hoiavad jõudu, et aidata tiimi rasketel hetkedel.

Kokku osaleb sel võistlusel üle maailma 426 võistkonda, mis näitab, et nimetatud jõuproovi tase tõuseb iga aastaga. Suurim tiim koosneb 237-st liikmest ja väikseimas võistkonnas on vaid kaks liiget. Kuni 15. jaanuarini saab veel liituda meie tiimiga ja siinkohal kutsumegi inimesi, kes vähegi kasutab oma treeningutel sõudeergomeetrit Concept2, registreerida end Logbookis ja liituda meie Sõudespinning Estonia meeskonnaga.

Kui te tunnete kedagi, kes sõuab kuival maal, siis palume edastada talle informatsiooni sellest ülipõnevast jõuproovist. See võistlus on jõukohane igaühele, sest oluline pole kiirus vaid läbitud kilomeetrid.

Hetkel on meie tiimi kõige suurim kilometraaž Sõudespinning Estonia kaptenil, Aleksei Lipintsovil, kes on individuaalselt sõudnud veidi alla 310 km. Teisel positsioonil on ultrasõudja Aivar Vaus, kes on tänaseks läbinud 268 km. Kolmandat kohta hoiab Johann Poolak 235 km-ga.

Tublim naine on Nora Küüts 112 km-ga. Teisel kohal on mitmekordne maailmarekordi omanik Tiina Kapten, kelle arvel on 106 km. Talle järgneb Sirli Kruusmaa 94 km-ga.

Märkimisväärne fakt on see, et individuaalselt juhib hetkel võistlust 72 aastane Darlene Brennan, kes 14. päevaga on läbinud üle 1034 kilomeetri. Kokku osaleb võistlusel 5196 inimest.

Mitmetes tiimides, sealhulgas Eesti meeskonnas, osalevad ka parasportlased.

Kogume siis ühiselt võimalikult palju kilomeetreid ja võistleme väärikalt ning ausalt hea positsiooni eest esikümnes!

Liitu Sõudespinning Estonia tiimiga | võistkondade arvestus
ÜLES