UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudespinning alustas uue hooajaga

/ / Uudised
Uue hooajaga alustati Harku Sõudebaasis 18. augustil tavapäraselt kell 19.00. Esimesel treeningul osales 14 sisesõudmise harrastajat ja rütmilise muusika saatel nauditi üheskoos treenimist sõudeergomeetritel.

Augusti lõpuni toimuvad Harku Sõudebaasis treeningud esmaspäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti ja reedeti. Esmaspäeviti toimuvad rühmatreeningud muusika saatel ja treeneri juhendamisel, kolmapäeviti on treeningute ülesehitus sama. Neljapäeviti toimuvad ringtreeningud jõusaalis ja reedeti individuaalsed tehnikatreeningud.

Algajatele sobivad ideaalselt reedesed treeningud, kuna treener õpetab personaalselt kuidas tuleb sõudeergomeetril õigesti sõuda. Millistele asjadele on vaja rohkem tähelepanu pöörata ja seletab kuidas treeningut oleks võimalik efektiivsemaks muuta.

Alates septembrist on ka teisipäevased treeningud kavas kirjas ja ka need sobivad suurepäraselt algajatele, kuna treeningu koormused on väiksemad.

Uuendatud on Sõudespinning.ee koduleht, kuhu on tavapäraselt koondatud sisesõudmisega seotud informatsioon. Kodulehel saavad soovijad, nagu ka varasematel hooaegadel, ennast treeningutele eelnevalt registreerida. Selleks peavad kõik soovijad ennast kõigepealt registreerima kasutajaks, mille järel avaneb võimalus näha treeninguid.

Ka sel aastal on tulemas mitmesuguseid sisesõudmise võistlusi ning igaühel on võimalus neist osa võtta. Nagu ka eelmisel hooajal on Klubi Sõudespinning liikmetele EMT Sõudesarjas osalemine tasuta. Tulemas on ka Klubi Sõudespinning poolt korraldatavad võistlused nagu Maismaa sõudemaraton, 10000 meetri jõuproov, 100km sõit, Harku Poolmaraton, Tour d’ Estonie ja üks uus ja põnev sisesõudmise sprindivõistlus.

ÜLES