UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Logbookis on põnevam kui Facebookis

/ / Uudised
Virtual Team Challenge võistlusel on juba 4 päeva tulemused fikseeritud, seis on väga põnev. Sõudespinning Estonia asub väga kõrgel positsioonil ja võitleb terve tiimiga iga meetri eest. Võistluse lõpuni on veel väga palju ja kohad muutuvad iga tunniga.

Suurepärast algust on teinud meie Eesti punt kuhu tänase päeva seisuga kuulub 74 registreeritud liiget. Igaüks võitleb iga meetri eest ja annab endast maksimumi. Mõned tiimi liikmed pole veel võitlust alustanud ja hoivad jõudu et aidata tiimi rasketel hetkedel.

Kokku võistlusel osaleb üle maailma 250 võistkonda. Suurim tiim koosneb 284-st liigest ja väiksemas võistkonnas on kaks liiget. Kuni 15 jaanuarini saab veel meie tiimiga liituda ja siinkohal kutsume inimesi kes vähegi kasutab oma treeningutel sõudeergomeetri Concept2 registreerida ennast Logbookis ja liituda meie tiimiga.

Kui te tunnete kedagi kes sõuab kuival maal siis palume edastada talle informatsiooni sellest väga põnevast jõuproovist. See võistlus on jõukohane igaühele sest kiirus ei ole oluline, oluline on koguda võimalikult palju kilomeetreid.

Eestlaste tiimiga on liitunud ka meie olümpiasangarid Kaspar Taimsoo ja Geir Suursild, hetkel meie tiimi tublim kilomeetrite koguja on Aivar Vaus, kes on individuaalselt kogunenud natukene üle 130 km. Märkimisväärne fakt on see, et individuaalselt hetkel üldliider on 70 aastane proua kes 4 päevaga on läbinud üle 312 kilomeetri. Mitmetes tiimides osalevad ka parasportlased ja nii on ka Eesti tiimis.

Inimesed, kogume kilomeetreid ja väärikalt ning ausalt võitleme koha eest esikümnes. Kui soovite oma panuse teha siis lugeda sellest saab siin.

Logbooki lehtVirtual Team Challenge leht
ÜLES