UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Jaanuari kuu virtuaalne meeskondlik võistlus juba täies hoos

/ / Uudised
Kuigi Concept2 Logbook on läbi tegemas uuenduskuuri, jäävad vanad head võistlused ikka alles – nagu tavaks on saanud, moodustatakse iga jaanuar üle maailma meeskondi, et näidata Virtual Team Challenge raames milline riik on sisesõudemaailmas esirinnas.

Kui siiamaani on taolisi võistlusi võitnud alati pikalt Prantsusmaa meeskond, siis sel aastal läksime oma Team Sõudespinning Estonia‘ga esimese päeva õhtuks kohe juhtima tänu sellele, et nii Pärnus, Tallinnas, Viljandis, Narvas, Otepääl kui ka Austraalias sõudsid Sõudespinningu tiimi liikmed uue aasta alguse puhul 10 km distantsil võistlussõitu. Tegemist on juba kolmandat korda toimuva 1. jaanuaril korraldatava võistlusega, mille sel aastal võitis Marko Kadakas tänu täpsele kiiruse valikule. Ühe päevaga „teenisime“ seega 38kesi 400 km, kuid Logbooki on jõudnud ainult 362 km…

Nüüd, teiseks jaanuariks, oleme langenud üldarvestuses 166 meeskonna seas 6ndale positsioonile. Meiega on liitunud 33 sportlast ja hetkel esikohal laiutava 43-liikmelise Team Ariel Toy 588 km vastu jääb sellest väheks.

Kogu võistluse teeb huvitavaks see, et arvestust peetakse ka individuaalselt ja hetkel on palju kordi seda võistlust võitnud Darlene Brennan taaskord esimene. Ta on juba läbinud üle 100 km! Eestlastest on hetkel parim tiimi kapten Aleksei Lipintsov, aga kas see kõik ka nii jääb? Loodame, et vähemalt meeskondlikus arvestuses mitte – on aeg, et kõik Eesti Sõudespinningu sõbrad ühendaksid siinkohal jõud ja asuksid treenima Concept2 sõudeergomeetritel (ja loomulikult laeksid tulemuse ka Logbooki) – ainult nii saame taaskord maailmale näidata, kui kõva sisesõudmise maa Eestimaa on!

Liitu Sõudespinning Estonie tiimiga | Kes on ultrasõudja Darlene Brennan?
ÜLES