UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Homme algab uus sportlik aasta

/ / Blogi
Mõnda aega tagasi hõiskanud välja enda ulmelise eesmärki – teha 2018. aasta Virtual Team Challengil tulemus, mis võiks olla maailmaarvestuses esikolmikus. Tiim Sõudespinning Estonia on eelnevatel virtuaalsetel jõuproovidel tõestanud, et oleme võimelised pakkuma konkurentsi igale tipptiimile maailmas.

Olen kindel, et kui Sina ka panustad siis võib minna täpselt nii nagu mina, kui eestlaste tiimi kapten, olen viimased 3 kuud unistanud. Julgen väita, et kui Sa panustad siis on sul endal ka meeldiv teada, et oled vajalik ja alustasid uut aastat sportlikult. #olensportlik on uhke staatus, mis näitab minu arvates nii mõndagi. Eelkõige seda, et Sa oskad planeerida ja Sul on head organiseerimisvõimed. Sa suudad leida aega selleks, et tegeleda iseendaga, panustad heasse enesetundesse ja tervisesse .

Oleme üks tiim, nagu musketäride filmis olnud peaosatäitjate deviis “Üks kõigi ja kõik ühe eest”. Ei ole oluline, kas oled tegija või algaja, kas kuulud klubisse või oled kodus tõmbaja. Tee endale Concept2 Logbookis konto ja liitu challengega.

Täna on võistlusega liitunud 24 inimest. Neid, kes regulaarselt sõudeergomeetri tõmbavad, on palju-palju rohkem. Hetkel on tiimis Tiina Kapten, Krete Koovit, Kevin Kriisa, Jürgen Kuus, Mari Lauk, Jako Leidorp, Priit Luhakooder, Anne Katrin Luik, Marek Meiesaar, Rait Merisaar, Karl Kristofer Orgse, Eve Oviir, Meelis Papp, Kalle Piirioja, Markel Pärnsalu, Peeter Rakitin, Ragmar Riismaa, Kaido Ruul, Indrek Tamm, Eero Tuhkanen, Ardo Urmet, Hanna Vask ja Margus Veer. Ootame aktiivset osavõttu ja oleme sportlikud.

Tallinna inimesi ootame 1. jaanuaril alates kella 12:00 st Harku Sõudebaasi (Sõudebaasi tee 21) sõudma. Planeeritud distantsiks on 10km, aga läbida võib ka rohkem või vähem. Kui sa pole veel tutvust sõudeergomeetriga teinud, siis võta spordiriided kaasa ja astu läbi. Ma väga hea meelega aitan teha seda rasket sammu #olensportlik staatuse suunas.

Viljandi inimesi ootame 1. jaanuaril kell 13:00 Viljandi Sõudeklubis (Ranna pst 13). Kohapeal vastutab hea meeleolu eest Krete Koovit.

Alustan 2018 aasta sportlikult | Virtual Team Challenge | Logbook
ÜLES