UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Kodulehe põhiline eesmärk on koondada ühte kohta kõikvõimaliku informatsiooni, mis puudutab sõudespinningut ja sisesõudmist.

Selles rubriigis leiate õpetussõnu ja huvitavaid artikleid, mis lihtsustavad Teil alustada aktiivset sportliku eluviisi sõudespinninguga.

Millest kirjutame?

Kuidas alustada sõudespinninguga, mida selleks on vaja ja kuidas seda teha nii, et juba paari kuuga oleks näha ja tunda muutusi enda üldfüüsilises vormis.

Kuidas valida õigeid koormusi erinevates staadiumites, et viia treeningute efektiivsust maksimaalselt kõrgele.

Kuidas valida parimat varustust treeningutes osalemiseks ja individuaalselt tehtavatel treeningutel kodustes tingimustes või spordiklubides, kus ei ole individuaalset treeneri kontrolli.

Kuidas tarbida õigeid energiaallikaid (spordijoogid ja söögid) treeningute ajal.

Kuidas oleks mõistlik toituda peale treeninguid ja muudel aegadel erinevate eesmärkide saavutamiseks (kaalu langetamine, kiire taastumine, lihasmassi suurendamine).

Kuidas kõige kiiremini läbi viia taastumise protsesse (erinevate taastumismeetodite kasutamine).

Millised tegevused mõjuvad teie üldfüüsilisele vormile negatiivselt.

Kuidas sooritada venitusharjutusi enne treeningut, peale treeningut ja treeningutest vabal ajal. Mõned nõuanded inimestele kellel on istuv pikaajaline kontoritöö.

Rohkelt nõuandeid vältimiseks vigastusi või kuidas käituda juba tekkinud vigastuste korral.

Aitame leida vastused Teie küsimustele.

Kokkuvõtlikult: see on see koht kus Te leiate vastused kõikidele küsimustele, mis puudutab sõudespinningut. Kui mõningale küsimusele vastust leida ei õnnestu siis võite julgelt pöörduda meie poole ja me hea meelega leiame Teie probleemile professionaalset lahendust.

ÜLES