UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

F1 vormeliässad võistlesid sõudeergomeetritel

/ / Uudised
Sel aastal Itaalia Grand Prix F1 võistlusel toimus põnev võistlus tuntud F1 vormeli pilootide vahel eesotsas võitmatu Lewis Hamiltoniga. Roolikeerajad pidid läbima sõudeergomeetritel Concept2 500m distantsi ja kõik said sellega ilusti hakkama. 

Kõige kiiremini alustas valitsev maailmameister Lewis Hamilton hoides kiirust 1.24. Talle järgnesid Nico Hulkenberg, Romain Grosjean, Valtteri Bottas, Pastor Maldonado ja kiirusega 1.31 liikus kuuendana Felipe Massa. Poolel distantsil möödus Hulkenberg Hamiltonist ja liikus liidrina kuni lõpuni.

Viimastel meetritel suutis kolmandana liikunud Grosjean säilitada kiirust ja nii möödus ta viimastel meetritel Hamiltonist. Võitjaks tuli Hulkenberg, teisena lõpetas Grosjean ja kolmanda aja Hamilton.

Võistlust korraldati uhiuutel D-mudeli musta värvi sõudeergomeetritel milledel olid peal PM5 monitorid. Väga paljud vormelisõitjad ja ka teiste alade esindajad kasutavad neid masinaid enda treeningprotsessis. PM5 monitoriga sõudeergomeetreid saab soetada ka Sõudespinning.ee e-poest.

Liitu sõudespinningu treeningutega | Liitu Sõudespinning.ee klubiga
ÜLES