UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Algas virtuaalne võistlus Harku Poolmaraton

/ / Uudised
Tänasega sai alguse sel hooajal lausa nelja päeva hõlmav Harku Poolmaraton. Tegemist on Sõudespinningu iga-aastase virtuaalse sisesõudmise võistlusega, kust ei puudu ka tegev-tippatleetid.

Teiste seas on oma osalemisest teatanud Facebookis ürituse leheküljel Eesti sõudekoondise kandidaadid Joosep Laos ja Geir Suursild. Lisaks neile teeb kaasa hiljuti Bostonis mitteametlikel maailmameistrivõistlustel end veteranide klassis pronksile sõudnud Madis Lõhmus. Välismaalastest on kõva tulemust oodata kindlasti Marcos Moraleselt, kes pärjati samal võistlusel mitteametlikuks maailmameistriks ergomeetrisõudmises omas klassis.

Lubas osa võtta Naiste 40+ klassis eelmise aasta võitja Tiina Kapten, kes hoiab enda nimel selle distantsi maailmatippmarki. Kindlasti osaleb võistlusel ka teisigi huvitavaid nimesi.

Praeguseks, esimese võistluspäeva õhtupoolikuks, on meieni jõudnud juba viie mehe tulemused nii Eestist kui ka Prantsusmaalt. Esikohal on hetkel Geir Suursild tulemusega 1.17.09,7, teisel positsioonil on prantslane Julien Lovy ajaga 1.20.49,0 ja kolmandal Klubi Sõudespinning liige Marko Kadakas 1.20.58,5. Meesveteranides on liiderpositsioonl prantslane Philippe Eon tulemusega 1.28.44,6. Mida toovad eesootavad kolm võistluspäeva?

Võimalus osaleda on kõigil. Selleks tuleb Teil läbida sõudeergomeetril Concept2 poolmaraton (21 097 m) distants ja tulemus vastavalt nõutele meie kodulehel registreerida. Julget pealehakkamist!

Võistluse koduleht | Võistluse FB koduleht | 2013 aasta tulemused
ÜLES