UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Alanud on taaskord võistlus Virtual Team Challenge

/ / Uudised
Üheks iga aasta toimuvaks Concept 2 Logbooki poolt korraldatavaks võistluseks on Virtual Team Challenge. Ka sel aastal see toimub ja oma tiim, millega kutsume kõiki huvilisi liituma, on taaskord väljas ka meil.

Võistlus on meeskondlik ja tiimidel on vaja jaanuari kuuga koguda võimalikult suur kilometraaž. Eelmisel aastal õnnestus meie tiimil Sõudespinning Estonial saavutada auväärne 9. koht 338 meeskonna seast. Tegemist on väga motiveeriva võistlusega, sest oma tulemusi Logbooki sisestades, kajastuvad need kohe ka meeskonna enda ja võistluse lehel.

Sellepärast tulekski võimalikult täpse ülevaate saamiseks lisada oma meetrid kohe peale treeningut. Kuna meeskonna liikmetel on võimalus näha ka teiste tiimikaaslaste läbitud meetreid, pakub võistlus väga tugevat konkurentsimomenti – eelmisel aastal olid tiimisiseses võitluses teistest pikalt ees Aivar Vaus ja Rait Merisaar, kes peale pingelist heitlust otsustasid läbida täpselt sama distantsi – 1007 km.

[rev_slider VTC]

Võistlusega liitumiseks tuleb teil logida sisse Concept 2 Logbooki andmebaasi ja rubriigi „Teams“ alt otsida üles Sõudespinning Estonia. Seejärel peate kinnitama oma osalemist, vajutades nupule „Join the challenge“. Edaspidi oma tulemust sisestades näete rubriigist „Teams“ meeskonna Sõudespinning Estonia peale vajutades ka kõiki meie tiimi liikmeid ja nende poolt läbitud distantsi.

Liituda Sõudespinning Estonia tiimiga saab siin | Hetkeline võistluse reiting

Eelmisel aastal saavutas esikoha meie Klubi sõprusmeeskond Prantsusmaalt, neil õnnestus läbida peaaegu 43,5 tuhat kilomeetrit. Teisele kohale platseerus Community Rowing, Inc tulemusega 38,6 tuhat kilomeetrit ja kolmandad olid LUNA-TICS’id distantsiga 35,3 tuhat kilomeetrit. Tiim Sõudespinning Estonia oli 17 618 213 meetriga 9ndal positsioonil.

Ootame kõiki soovijaid enda tiimiga liituma, sest ainult üheskoos pingutades võime positsiooni esikümnes kaitsta. Lisaküsimustega võite pöörduda otse Klubi Sõudespinningu poole.

ÜLES