UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Ühine eesmärk tugevdab Klubi Vaimu

/ / Uudised
Uus aasta on alanud taaskord hoogsalt koos Concept2 treeningvahenditel peetava virtuaalse ja tervet jaanuari hõlmava võistlusega. Tiim Sõudespinning Estonia on aastate lõikes nüüdseks juba tavapäraselt eesotsas, kuid tiimisiseselt on eesotsas suur hulk tartlasi Sõudmise ja Aerutamise klubist.

Rait Merisaar – “Kohe 1. jaanuaril oli meil treeningkavas läbida ühiselt poolmaraton, et alustada 2020. aastat sportlikult ning panustada võistluse edusse. Lisaks lühema maa läbijatele külastaski päeva peale klubi ka 14 poolmaratoonarit. Kui möödunud aastatel oleme Tartus meetrite kogumise eesmärgil organiseerinud kõikvõimalikke ühissõudmisi just klubi juures harjutavatele täiskasvanud harrastajatele, siis käesoleval aastal on hea meel tõdeda, et vabast tahtest panustab ka suur hulk klubi noori, kes varasematel aastatel, hoolimata mitmetest soovitustest, ei ole raatsinud osaleda. Sel aastal vastupidi – nii noored, harrastajad kui ka veteranid tõmbavad õlg-õla kõrval, proovides üksteist natukenegi iga treeningkorraga üle trumbata, seejuures ei ole meetrite kogumine noortele loomulikult eraldi eesmärk, tuginetakse ikkagi üldisele treeningplaanile”.

Vaadates meie tiimi tulemusi, on praeguse seisuga esikahekümnes kümme SAK Tartu sportlast, kokku hetkel loginud 92st aga 20. Jaanuari kolmandal päeval oleme seega klubi aktiivsusega igati rahul ja täis ootusärevust edasiste päevade osas. 

Kuigi praegu on küll ka koolivaheaeg, mis lubab noortel aktiivsemalt harjutada, sisaldavad sõudjate mitmekülgsed treeningud nii ehk naa hulgaliselt treenimist Concept2 masinatel, seega oleks koos tiimi kapteniga siinkohal paslik kutsuda teistegi Eesti sõudeklubide tublisid noorsportlasi aktiivselt meetrite kogumismaanias kaasa lööma. Iga meeter loeb!

Kokku on tänase päeva seisuga osalema registreeritud 347 tiim, nende tiimide poolt läbitud üle 36 miljoni meetri ja võistlusel osaleb 4302 inimest. Kui Sina pole veel tiimiga liitunud, siis tee seda täna.

Sõudespinning Estonia tiimi koosseis | individuaalne edetabel
ÜLES