UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Teeme teie sõudetehnika korda

/ / Uudised

Hea uudis kõigile neile, kellel on kodus sõudeergomeeter. 1. mail kell 17:00 algab tasuta online treening, mis on suunatud sõudetehnika õpetamisele. Sõudespinning.ee treener Aleksei Lipintsov räägib YouTube kanali vahendusel akadeemilise tunni jooksul sõudetehnikast.

Õppetund on osalejatele täiesti tasuta ja sobib neile, kellel on tahtmine muuta sõudeergomeetril treenimist efektiivsemaks ja parandada enda kiirust treenimisel ja võistlemisel. Kuna käsitletakse rohkelt ka teooriat, siis sobib treening ka inimestele, kellel Covid-19 piirangute ajal ei ole võimalust sõudeergomeetri kasutada.

Aleksei Lipintsov

Treeningu efektiivsust tõstab visuaalne harjutuste ettenäitamine treeneri poolt. Treener toob välja enim esinenud vead iseõppijate stiilides. Vastab tihti esinevatele küsimustele nagu: Mis raskusega ma pean sõudma? Mis on Drag Faktor? Kuidas peaks hingama sõudmise ajal?

Treeningu lõpus räägib treener, kuidas peaks välja nägema metoodiliselt õigesti ülesehitatud sisesõudmise treening. “Pannes kokku tehnikatreeringut lähtusin põhilistest asjades, mis otseselt mõjuvad kiirustele ja tõmbe efektiivsusele. Hea meelega räägin ja näitan kõigile osalejatele seda, kuidas peab sõudeergomeetril sõudma, et saada kiiremaks ja tugevamaks. Kindlasti võtke osa ja kasutage täiustatud tehnikat oma treeningutes” – rääkis treener nädal enne treeningu toimumist.

Registreeru tehnikatreeningule | Kuidas toimuvad online treeningud?

ÜLES