UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Kampaania raames sõudeergomeeter Tour d’ Estonie ajaks 50€ koju

/ / Uudised
2016. aasta sisesõudmise Tour d’ Estonie saab avastardi 02. juulil, kui paljud sisesõudmise harrastajad üle maailma läbivad tuuri esimese etapi. Ainulaadne sisesõudmise võistlus kestab 23 päeva.

Koostöös Penteer OÜ-ga, kes on Concept2 esindaja Eestis, anname kõikidele soovijatele Concept2 sõudeergomeetrid Tour d’ Estonie kampaania raames kasutusse üheks kuuks 50 euroga.

Kindlasti lihtsustab TDE kampaania tuuril osalemist ja annab võimaluse soodsamalt sõudeergomeetril treenimist proovida. Kampaania kestab juuli lõpuni ja renditavate sõudeergomeetrite arv on piiratud.

Tuur koosneb 21 etapist ja kestab 23 päeva. Tuuril peetakse arvestust virtuaalselt. Kokku läbitakse sõudeergomeetril 440,3 kilomeetrit. Kõige pikem etapp on 31,4 km ja tuur lõppeb kõige lühema etapiga, mille pikkuseks on 7,9 km.

Tuuri ajal toimub ka minituur, kus peetakse arvestust viimase viie etapi alusel.

Tuurist võib osa võtta igaüks, kes soovib oma päeva sisustada mõnusa ja sportlikult aktiivse tegevusega. Osalemiseks on vaja individuaalselt läbida määratud kuupäeval etteantud distants sõudeergomeetril Concept2 ja saata meile enda tulemus koos pildiga.

Distants peab olema sisestatud sõudeergomeetril meetrite täpsusega. Pildil peab olema näha monitoril kajastuv sõidu tulemus ja etapi läbinud osaleja nägu. Tulemused ja pildid võib saata nii Sõudespinning.ee e-postile info@soudespinning.ee kui ka võistluse FB lehe seinale.

Tuurile on juba registreerinud osalejad Prantsusmaalt, Poolast, Leedust ja Inglismaalt. Loomulikult on soovi osalemiseks avaldanud ka tuntud Eesti ultrasõudjad. Ühtlasi on end kirja pannud ja põneva väljakutse vastu võtnud paljud esmakordselt tuuril osalejad.

Tour d’ Estonie leht | TDE leht FB-s | Concept2 Eesti leht
ÜLES