UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Indoor Rowers League

/ / Uudised

Kõigile sisesõudmise harrastajatele on tuttav Concept2 Logbook ja selle poolt korraldatavad võistlused. Viimasel ajal järjest enam osaleb nendel ka eestlastest koosnev tiim Sõudespinning Estonia. Hiljuti loodi aga veel teinegi sarnane lehekülg, eesmärgiga ühendada kõiki sisesõudmise huvilisi üle kogu maailma.

Peale arutelusid Facebookis „Rowersi“ kommuunis, otsustas Soomes resideeruv prantslane Sebastien Chaumiole luua eraldi keskkonna edendamaks konkreetselt sisesõudmist kogu maailmas. „Me oleme rühm sisesõudjaid, kes tahtsid luua muust reklaamist vaba lehekülje, kus kajastada kõike sisesõudmist puudutavat.“ ütles Sebastien oma uuest internetikogukonnast – www.indoorrowers.org – rääkides. Lehekülje põhieesmärgiks ongi kajastada kõike sisesõudmise maailmas toimuvat.

Indoor Rowers-i lehekülg hakkab hõlmama lisaks sõudmiseteemalisele foorumile ka võistluskalendrit. „Kui korraldajad saadavad meile info tulevast võistlusest, siis me kajastame seda oma lehel ja lisame hiljem ka tulemused,“ ütles Sebastien entusiastlikult, „nii tekib lõpuks ülemaailmne edetabel“. Samuti on igal registreerunud liikmel võimalus pidada leheküljel blogi enda treeningutest.

Sarnaselt Logbookile on ka Indoor Rowersi lehel iga kuu erinev võistlus. Võistlussari kannab nime Indoor Rowers League ja kestab septembrist kuni märtsini. Vastavalt osalejatele tekib erinevate kategooriate edetabel. Tegemist on eelkõige lõbusa ja motiveeriva võistlussarjaga, sest auhindu ei jagata. Septembrikuu ülesandeks on sõuda täpselt 4 minutit ja tulemuse saab igaüks lihtsalt registreerununa üles laadida.

Sebastien Chaumiole: „Meiega on juba liitunud Austraalia, Prantsusmaa, USA, Saksamaa ja Soome harrastajad ning me kutsume ka eestlasi liituma.“

Täpsemat juhendit lehekülje ja liitumise kohta vaata Sebastieni videost

ÜLES