UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Klubi Sõudespinning asub homme võistlustulle EMT viimasel etapil

/ / Uudised
Juba homme, 28. veebruaril, stardivad Väike-Maarjas Eesti Meistrivõistlused sisesõudmises. Ühtlasi on võistlus neljandaks etapiks juba novembri kuus startinud EMT Sisesõudesarjas. Sel korral tuleb läbida klassikaline 2000 m distants, kuid veteranid ja noorte C-vanuseklassi sportlased võtavad mõõtu erandina 1000 m distantsil. Nagu sisesõudmise võistluste puhul ikka, on stardis ka Klubi Sõudespinning.ee sportlased. 

Esimesena astuvad võistlustulle 27-44 aastaste naisveteranide seas Kätlin Õispuu  ja Liisi Naarits, neile saab kaasa elada kell 14:16.

12 minutit hiljem, kell 14:28 asuvad starti aga Marko Kadakas ja Indrek Tamm, kes mõlemad esindavad Klubi 27-44 aastaste meesveteranide seas. Nendega samas sõidus on ka Jüri Ellen ja Aivar Vaus, esindades veidi vanemaid, 45-59 aastaseid, mehi. Küll ei saa aga hetkel olla kindel Marko startimises, sest gripp ei jäta puutumata ka muidu tugeva tervisega spordimehi.

Kell 14:40 saame aga kaasa elada naiste vabaklassis võistlevatele Sirli Kruusmaale ja Anu Kaldale. Meeste vabaklassis astuvad meie klubist võistlustulle aga Indrek Vait ja Kaido Ruul, kus sarnaselt Markole, ei saa olla kindel Indreku startimises.

Veteranidest ümber kolinud kaheksakordsele maailmarekordiomanikule, Tiina Kaptenile, saame kaasa elada kell 15:16 startivas naiste eliidi finaalis.

Lisaks Eesti Meistritiitlitele jagatakse homme ka Sisesõudesarja üldkohad. Sellega pole aga sisesõudmise hooaeg veel sugugi läbi, sest juba märtsi alguses toimub online-formaadis 10 000 m võistlus, mida korraldab Klubi Sõudespinning. Homseks soovime kõigile aga uusi isiklikke rekordeid!

Eesti Meistrivõistluste stardiprotokoll | võistluste kalender
ÜLES