UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Järjekordne Harku poolmaraton läbitud

/ / Uudised

Tänavune eriolukord ei seadnud õnneks mingeid piiranguid virutaalsetele võistlustele. Tänu sellele sai ka sel aastal 9. aprillil anda stardi virtuaalsele võistlusele “Harku Poolmaraton”. Stardis oli näha juba kogenud poolmaratonide läbijaid, kui ka värskeid nägusid.

Naistes oli sel aastal kõige suurem osalejate hulk. Mitmekordne võistluse võitja Tiina Kapten pidi seekord alla vanduma nooremale konkurendile ja leppima hõbemedaliga. Esikoha napsas endale Krete Koovit, kes läbis poolmaratoni ajaga 1.26.23,4. Nagu juba öeldud, siis teisele kohale platseerus Tiina Kapten, kes lõpetas ajaga 1.29.08,0. Tema järel tuli kolmandale kohale Reti Joandi, tema tulemuseks oli 1.30.37,3.

Meeste konkurentsis oli näha stardis A-koondise sõudjat Allar Rajat. Kaasvõistlejatele ei andnud ta armu ja võttis endale esikoha ajaga 1.12.57,2. Tegevsõudja selja taga lõpetas poolmaratoni noorsõudja Kristjan Lindsalu, kelle tulemuseks fikseeriti 1.16.47,6. Ka mullu samas võistlusest osa võtnud ja sisesõude sarjas häid tulemusi näidanud Janar Rückenberg, tuli sel korral kolmandale kohale ajaga 1.18.21,7.

Pikkade distantside läbimisel suurt kogemust omav Peeter Rakitin, näitas tänavu väga head minekut ja vormistas enda nimele mehed 50+ klassis võidu ajaga 1.26.04,8. Tema järel platseerus teisele kohale esmakordne osaleja Olavi Tutt, kelle tulemus oli 1.43.07,3. Kolmas koht jagati välja Indrek Lindsalule aja 1.45.17,3 eest.

Naised 50+ klassis oli sel aastal üks osaleja, kelleks oli Linda Meiesaar, otseloomulikult vormistati talle esikoht ajaga 1.46.41,0. Iga vanuseklassi kolm esimest kohta saavad diplomid välja printida võistluse kodulehel vajutades enda nimele.

Seekordne poolmaratonide võistlus on peetud ja tulemused kirjas. Kuid sõudeergomeetrit ei tasu kindlasti nurka lükata. Trenni saab teha online treeningute näol kolm korda nädalas kell 18:00. Samuti ei tasu unustada, et juulis on ootamas järjekordne võistlus Tour d’Estonie. Kuigi Tour d’France lükati edasi, ei mõjuta see sisesõudmise võistluse toimumisaega.