UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Harku poolmaratonide nädalavahetus

/ / Uudised
Aprillikuu nädalavahetusel leidis aset järjekordne virtuaalne sisesõudmise võistlus. Alates viiendast aprillist said kõik soovijad end proovile panna poolmaratoni distantsil. Jõuproovil osalesid need, kes sõitsid esimest korda sellist distantsi ja ka kogenud pikkade distantside sõudjad.

Suurim osalejate hulk oli meeste klassis. Eesotsas platseerusid sel aastal Indrekud. Esikoha saavutas Indrek Aavik, läbides distantsi ajaga 1 tund 19 minutit ja 34,6 sekundit. Tema sabas lõpetas Indrek Tamm, kellel kulus poolmaratoni läbimiseks 1.20.25,5. Kolmandale positsioonile tuli Marti Taru, kes lõpetas ajaga 1.21.28,7.

Naiste hulgas võidutses mitmete maailmarekordite omanik Tiina Kapten ajaga 1.26.20,1, kelle jaoks ei olnud see esimene sama võistluse võit. Hõbedale sõitis ennast Tiina Kapteni partner 24-tunni sõidus Reti Joandi, viljandlane lõpetas tulemusega 1.30.49,6. Kolmanda koha teenis välja Riina Arva, kelle tulemuseks jäi 1.33.53,7.

Samuti mitmete maailmarekordite omanik Aivar Vaus võidutses meeste 50+ kategoorias ja vormistas endale võidu ajaga 1.22.10,4. Tema järel jõudis finišisse Peeter Rakitin, kellel kulus poolmaratoni läbimiseks 1.25.20,7. Poodiumikohale mahtus veel ka Tarvo Hendrikson oma tulemusega 1.30.20,5.

Naiste 50+ klassis oli seekord ainsaks osalejaks treener ja ka vee peal aktiivselt sõudmisega tegelev Tatjana Jaanson, tema läbis distantsi 21097m ajaga 1.32.23,1.

Kõik poodiumikohtadele tulnud osalejad saavad endale välja printida diplomid võistluse kodulehel, klikates enda nimele avaneb diplom, mida on võimalik soovi korral välja printida.

Maikuu lõpuni on käimas virutaalne võistlus “Virtuaalne sprint”, kus tuleb läbida 500 meetrit sõudeergomeetril. Pane end proovile ka lühikesel distantsil ja saada meile oma tulemus!